RU UA

Дитячі меблі для дівчаток

 ШАФА для дівчаток

 Серія PINK   

ШАФА Pn-02-1    

Ціна 372$

                        +

Дзеркала  Pn-07-2

Ціна 90$

          Детальніше>>>


Комод для дівчаток

Серія SILVIA

Комод Si-06   

Ціна 247$

                        +

Дзеркало  Si-07-1

Ціна 79$

         Детальніше>>>


Стіл     

Серія ANGEL

Стіл A-08-3   

Ціна 281$

                        +

Надбудова А-09-3

Ціна 116$

         Детальніше>>>


Інтер’єр дитячої кімнати залежить від віку та від статі дитини. Дитячі меблі для дівчаток істотно відрізняються від меблів для хлопчиків. Серед основних відмінностей: відтінки, кольори та форми предметів. Кімната має виглядати так, якою її хоче бачити дитина.

Часто батьки забувають про потреби та бажання дітей. У підсумку оформлення дитячої кімнати не приносить малюкам радості та задоволення. Але ж у дитячій маленька людина проводить багато годин щодня. На радість усіх, пройшли часи дефіциту. Тепер можна вибрати продукцію за своїм смаком з урахуванням побажань дитини.

Придбати дешеві дитячі меблі для хлопчиків або дівчаток можливо. Але тоді постане питання стосовно якості. Адже матеріали для дитячої продукції мають відповідати певним нормам. З’являється необхідність контролю хімічних і фізичних характеристик матеріалів.

ТОВ «Бриз» ретельно відбирає матеріали для виготовлення продукції. Сучасний пластик, метали та екологічно чиста деревина є основною сировиною для виготовлення меблів. Ціни на товари будуються з урахуванням можливостей клієнтів. Тому купівля дитячих меблів не стане напруженням для сімейного бюджету.

Якщо в одній кімнаті живуть двоє дітей (дівчинка та хлопчик), вибір меблів трохи ускладнюється. У фотокаталозі ви можете переглянути усі варіанти продукції для дітей. Кольорова гама і форми різноманітні. Тому в одну кімнату чудово увіллються меблі для хлопчика і для дівчинки.

В асортименті є столи, шафи, тумби і т.ін., розраховані на невеликі приміщення. Вони мають відповідні габарити. Не впадайте у відчай, якщо дитяча кімната невелика. Асортимент продукції компанії дозволить вам придбати все необхідне для дітей.

Сучасні меблі можуть трансформуватися. Ці спеціальні моделі економлять місце в кімнаті та ваші кошти. Наприклад, стіл може бути об’єднаний з книжковою полицею. Таким чином, вільний простір над столом зайнятий. Там дитина розмістить свої підручники, зошити, канцелярію, іграшки.

Для маленьких кімнат, в яких проживають двоє дітей, купують 2-ярусні ліжка. Це дозволяє не лише заощадити місце в кімнаті, а й зацікавити дітей. Двоярусні ліжка для дівчаток або для хлопчиків можна знайти в каталозі на сайті. Такі ліжка - простір для різних ігор та елемент оригінальності.

Щоб не перевтомлювати дитину, варіюйте кольори в дитячій. Можна вибрати меблі яскравих відтінків. Але в кімнаті мають переважати пастельні, спокійні тони. Оздобленню дитячої слід приділити особливу увагу. Це не просто дизайн, а мистецтво. Потрібно вміло поєднувати знання з психології, оздоблення інтер’єру, почуття простору та побажання дитини.

Фахівці компанії допоможуть вам зробити правильний вибір. Адже підказка з боку допомагає по-новому поглянути на ситуацію. Кожен клієнт отримує безкоштовні консультації з питань асортименту, інтер’єру та ін.

Для батьків, які віддають перевагу стильним ультрасучасним предметам меблів, також знайдеться чимало варіантів. Дизайнери компанії рухаються в ногу з часом. Ви зможете легко оформити кімнати для дівчаток і для хлопчиків з меблями ТОВ «Бриз».

Шафи і тумби з малюнками за доступними цінами можна придбати вигідно. Оригінальна продукція компанії здатна підкреслити індивідуальність вашої дитини. Переживання, що дитяча кімната не буде поєднуватися із загальним дизайном квартири, зайві. Кімната для малюка повинна відповідати його віку та статі.

Орієнтуйтеся на індивідуальність дитини. Адже кімната в рожевих тонах влаштує не всіх дівчаток. Хлопчики можуть бути проти зображення машинок і м’ячів на меблях. Навіть у ранньому віці малюк має своє бачення місця, де він живе. Поважайте думку дитини та обирайте якісні меблі вітчизняного виробника.

Вибір дитячих меблів в Україні великий. Орієнтуйтеся на перевірених виробників. ТОВ «Бриз» виправдовує довіру клієнтів з 2001 року. Якість продукції підтверджується відповідною документацією. Використовується тільки сучасне обладнання та новітні технології.

Стиль дитячої кімнати може бути різним: казковий, молодіжний, ультрасучасний, мінімалістичний. Ви можете створити інтер’єр з окремих предметів меблів або придбати готові комплекти. Широка гама відтінків продукції дозволить зробити кімнату малюка неповторною. Гарно підібрані меблі сприяють фізичному та психічному розвитку дитини.

Дитячі меблі для дівчаток здатні перетворити життя маленької принцеси в казку. Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію та оформити замовлення!

<< Назад

Меблі з доставкою по всій Україні

САЛОН, ЕКО МАРКЕТ
Другий поверх
детальніше>>

ТОВ "Бріз