RU UA

Дитячі меблі двоярусні ліжка

Дитячі меблі двоярусні

  Серія  DRIVER   

Ліжко+стіл+шафа

Dr-16-2 

Ціна $725

          Детальніше>>>


 Ліжко+стіл

  Серія  MEGA

Ліжко+стіл                           

M-16-1 

Ціна $697

          Детальніше>>>


 Ліжко двоярусне купити

 Серія  OCEAN

Ліжко двоярусне    

Od-12 

Ціна $523

         Детальніше>>>


Ліжко двоярусне 

 

Серія  ACTIVE

Ліжко двоярусне            

Bs-12 

Ціна $523

         Детальніше>>>


Особливою популярністю сьогодні користуються такі дитячі меблі: двоярусні ліжка, письмові столи та шафи для одягу. Попит на інші предмети меблів також великий. Обрати дитяче ліжко не так просто. Потрібно врахувати безліч чинників.

Ліжка для дітей вибираються з урахуванням віку дитини, метражу кімнати і т.ін. Цей предмет меблів має гармоніювати за відтінком і за формою з іншими предметами в кімнаті. Спочатку варто визначитися, скільки вільного місця в приміщенні можна виділити для ліжка.

Іноді метраж кімнати досить великий. Тому при виборі ліжка клієнти не обмежують себе певними параметрами. Якщо кімната малогабаритна, точно виміряйте місце для ліжка. Інакше подальший вибір не матиме сенсу. Ліжко може просто не поміститися.

При виборі меблів в дитячу кімнату, зверніть увагу на матеріал, з якого вони зроблені. Фактор екологічності важливий для будь-якої дитячої продукції. Токсичні матеріали негативно позначаться на здоров’ї малюка. Продукція ТОВ «Бриз» виготовлена з використанням екологічно чистих матеріалів. Якість підтверджується сертифікатами та іншою супровідною документацією.

Облаштування дитячої кімнати ускладнюється з появою другої дитини. Двоярусні ліжка популярні не лише в малогабаритних квартирах. Вони мають цікавий дизайн та економлять місце в кімнаті. Якісно зроблені двоярусні ліжка викликають у дітей цікавість і радість.

Ліжка для дітей, особливо 2-ярусні, мають бути міцними. ТОВ «Бриз» гарантує надійність конструкцій меблів. Захистіть свою дитину - замовте меблі високої якості. Ціни вас приємно здивують.

Ліжко для малюка може стати оригінальним доповненням інтер’єру. Часто це не тільки спальні місця, а й ящики для зберігання іграшок, дрібниць, білизни. Такими додатковими елементами відрізняються не лише ліжка класу люкс. Меблі економ-класу не відстають з точки зору функціональності та дизайну.

Правильний вибір ліжка впливає на сон дитини. Малюк, який добре виспався та відпочив за ніч, весь день сповнений енергії. Зверніть увагу на якість збирання ліжка. Усі кріплення мають бути виконані правильно. Якщо ви не знаєте, як правильно обрати меблі в дитячу, наберіть наш номер.

Фахівці компанії завжди готові допомогти зробити вибір. У розділі сайту «Контакти» ви знайдете номери телефонів. За ним можна зв’язатися з компетентними співробітниками компанії. Всі консультації з питань вибору ліжок та інших меблів безкоштовні.

Часто обирають дерев’яні ліжка для дітей. Одна із їхніх переваг - вентиляційні якості. Ліжка з дерева фарбуються в цікаві відтінки. Також при їх оформленні використовуються малюнки та візерунки. У фотокаталозі кожна дитина може знайти собі ліжко до душі, полегшивши батькам вибір.

Оформлення двоярусних ліжок здійснюється за допомогою безпечних фарб. Вони не шкодять здоров’ю дитини, є екологічно чистими. Покриття ліжок має велике значення, оскільки в ранньому віці діти схильні гризти та облизувати навколишні їх предмети.

З кожним роком вітчизняний виробник поповнює асортимент ліжок. З’являються нові дивовижні конструкції та кольорові гами на будь-який смак. ТОВ «Бриз» пропонує ліжка для дітей будь-якого віку - для немовлят, школярів, підлітків.

Двоярусні ліжка допомагають дитині подолати страх висоти. Згодом діти з цікавістю граються на такому ліжку. Предмети меблів, що мають другий ярус, зазвичай обладнані бортиками для безпеки малюка. Однак, не завадить пояснити дитині правила поведінки під час перебування на другому ярусі ліжка.

2-ярусні ліжка підходять як для дітей дошкільного, так і більш старшого віку. Вони відрізняються за розмірами, дизайном і, звичайно ж, відтінками. Розміщуючи ліжко у спальні, подумайте про комфорт малюка. Адже в цій кімнаті йому доведеться вчитися, грати, читати і спати вночі.

На сайті зручно обрати та замовити дитячі меблі. Ви заощадите час, оскільки не доведеться їздити по місту в пошуках ліжка. Не виходячи з дому, клієнти компанії отримують грамотну консультацію та оформлюють замовлення. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта відповідно до його потреб!

Доступні ціни та висока якість поєднуються в продукції ТОВ «Бриз». На сайті ви знайдете дитячі меблі на будь-який смак і бюджет.

Фахівці компанії знають, що таке якісні дитячі меблі. Двоярусні ліжка різних моделей та форм чекають свого покупця!

<< Назад

Меблі з доставкою по всій Україні

САЛОН, ЕКО МАРКЕТ
Другий поверх
детальніше>>

ТОВ "Бріз