RU UA

Модульні дитячі меблі

 Ліжко-манеж трансформер

Модульні дитячі меблі

 Серія PINK

Ліжко-манеж трансформер

Pn-30

Ціна 460$

           +

Захисні боковини

Pn-20-1

Ціна 25$(1 шт)


 Ліжко-манеж трансформер

Захисні боковини

 Серія OCEAN

Ліжко-манеж трансформер

Od-30

Ціна 460$

           +

Захисні боковини

Od-20-1

Ціна 25$(1 шт)


Діти найчастіше - новатори. Вони вітають зміни у своїх кімнатах і навіть ініціюють їх. Тому ідеальний варіант у таких випадках - модульні дитячі меблі. Це комплекти, елементи в яких можна переставляти, міняти місцями та комбінувати як завгодно.

Серед основних переваг таких елементів інтер’єру - стиль. Усі предмети модульних меблів витримуються в одному стилі. Тому не потрібен додатковий час на пошук і вибір ліжка або столу, які ідеально підходять до решти предметів.

Ви отримуєте готовий комплект, який на власний розсуд розташовуєте в кімнаті. Створення інтер’єру дитячої може перетворитися на цікаву гру. Вибираючи місце розташування того чи іншого предмету меблів, малюк вчиться логіці та ергономіці.

З часом стала обстановка може набриднути. Але вищеописаний вид продукції дозволяє легко зробити перестановку. Гармонія приміщення при цьому не буде порушена. Кімната може бути розділена на дві або більше зон, якщо в ній живуть кілька малюків.

Модульні меблі для дитячих кімнат це своєрідний конструктор. Його деталі можна міняти місцями знову та знову без великих зусиль. Це свобода і практичність в одному рішенні. Модульні конструкції застосовуються не тільки для оформлення дитячих. У кухнях або передпокоях також можна встановити меблі такого типу.

З яких модулів може складатися інтер’єр дитячої кімнати? Шафи (як кутові, так і звичайні), столи різної величини, комоди, дзеркала і т.ін. Для тих, хто воліє йти в ногу з часом, ідеально підходить продукція ТОВ «Бриз». Виробництво вдосконалюється за допомогою новітніх технологій.

Фахівці компанії із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір. За будь-яким із номерів на сайті ви можете отримати безкоштовну консультацію від професіоналів. У фотокаталозі представлені позиції, які неодмінно зацікавлять будь-якого клієнта.

Предмети інтер’єру в дитячій мають бути виготовлені з безпечної сировини. Продукція компанії виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Кріплення та розсувні системи для дитячих меблів мають свою специфіку. Сертифікована продукція має найкращі характеристики. Такі меблі батьки спокійно купують для дитячих кімнат.

Модулі дозволяють економити площу в кімнаті. Малюку залишається більше місця, де можна грати самому або з друзями. Вільного простору в кімнаті дитини має бути достатньо. Це впливає на її психологічний стан. Грамотно створюйте інтер’єр дитячої, і дитина виросте рухомою та в міру розкутою.

Предмети інтер’єру в дитячій значно відрізняються від дорослих меблів. Найважливіша відмінність – кольорова гама. Не намагайтеся оформлювати кімнату доньки чи сина в темних відтінках. Швидше за все, такі тони будуть не до душі дитині. Вони негативно впливають на самовідчуття дитини в такій кімнаті.

Традиційне (і найкраще) рішення для дитячих - меблі та стіни пастельних відтінків. Яскраві елементи також важливі. Вони активізують фантазію дитини. Як грамотно скомбінувати відтінки, підкажуть фахівці компанії. Просто наберіть один із номерів, зазначених на сайті.

У своїй кімнаті дитина має відчувати себе легко та завзято. Тому важливо враховувати думку малюка при оформленні його кімнати. З меблями ТОВ «Бриз» можна втілити в життя неймовірні фантазії, пов’язані з дизайном кімнати. Дитині належить вчитися та відпочивати у своїй кімнаті. Тому там мають бути створені усі умови для такої активності.

Модульні меблі дозволяють зручно зберігати речі, гратися та виконувати домашні завдання. Вони забезпечують максимальний комфорт тим, хто знаходиться в приміщенні. Такий тип меблів досить функціональний. Спочатку не можна зрозуміти усі можливості модулів. Вони розкриваються в процесі використання цих елементів інтер’єру.

Для маленьких фантазерів ви можете вибрати потішні меблі. Ми пропонуємо оригінальні відтінки та форми, яких ви не знайдете більше ніде. Вибудовувати модулі можна залежно від розмірів кімнати. Це вигідне рішення як для великих, так і для маленьких приміщень.

Меблі для дитячих мають бути міцними та кремезними. Саме таку продукцію ви знайдете у фотокаталозі. Вона витримає будь-які дитячі ігри. Для виготовлення продукції використовуються надійні, високоякісні матеріали. Придбати меблі та переконатися в їх якості - легко!

Модульні дитячі меблі від ТОВ «Бриз» - вигідне рішення для тих, хто цінує якість. Зробити замовлення можна по одному з номерів на сторінці «Контакти».

<< Назад

Меблі з доставкою по всій Україні

САЛОН, ЕКО МАРКЕТ
Другий поверх
детальніше>>

ТОВ "Бріз